ERKEK TAKILARI

Takılar her gardırobun olmazsa olmazlarıdır: her kıyafeti zenginleştirerek şık bir zarafet katarlar. Üstelik ne mutlu ki, artık onlar sadece kadınların ayrıcalığı değiller ve şimdi kadın takılarında kıskanılacak hiçbir üstünlük bırakmayan erkek takı koleksiyonlarına da sahibiz. Nomination erkek takıları kişiliği ifade eder, beğeninize göre gösterişli veya sade olabilir ve herkes için uygundur. Gençlerden en olgun erkeklere kadar, orijinal ve parlak bir takı parçası ile giyimini benzersiz kılmak, şık göstermek isteyen herkese hitap eder. Erkek kolyeleri, kol düğmeleri, anahtarlıklar ve erkek bileklikleri: isterseniz online isterseniz de mağazalarımızdan satın alabileceğiniz özgün ve çok yönlü aksesuarlarımızı keşfedin!
Devamını oku Az oku

ERKEK İÇİN TAKI: KENDİNİZ İÇİN VEYA HEDİYEVERMEK İÇİN ÖZEL AKSESUARLAR

Zevkler, hepimizin bildiği gibi, farklı ve kişiseldir. İşte bu yüzden, herkesin kendi tarzına en uygun aksesuarı bulmasını sağlamak çok önemlidir. Nomination, farklı malzemeler, renkler ve desenlerde birçok erkek takısı sunar: kauçuk, altın, çelik ve pembe altın gibi, farklı şekillerde eşleştirilebileceğiniz veya daha klasik bir stil için tek olarak kullanabileceğiniz daha pek çok malzeme. Siz de online erkek takı kataloğumuzu inceleyin ve bileklikler, kolyeler, kol düğmeleri ve anahtarlıklar arasından seçiminizi yapın. Üstelik dahası da var! Bir takı, doğum günleri ve ilk komünyon gibi önemli günlerde de bir arkadaş, kardeş veya akraba için mükemmel hediye olabilir. Babalar Günü’nde, tam babanıza uygun temalı Link’lere sahip bilekliklerimiz arasından veya tüm Nomination erkek bileklikleri arasından seçim yapın: mükemmel hediyeyi anında bulun! Doğru hediyeyi seçmek nasıl bir mutluluktur, çok iyi biliyoruz!

ERKEK TAKILARI: KİŞİYE ÖZEL GRAVÜRLÜ MODÜLERBİLEKLİKLER

Birkaç cümle de hiç eskimeyen ve olmazsa olmazımız Composable bileklik için! Çünkü hayal gücü sınır tanımaz! Bileklik üzerine ekleyeceğiniz parçaları seçin ve kendiniz ya da sevdiğiniz kişi için mükemmel takıyı tasarlayın! Nomination ruhunun temeli orijinalliktir: semboller, harfler ve renkli taşlar içeren klasik Link’lerin yanına özel mesajınızı yazdırabileceğiniz kaplamaya sahip Charm’ları ekleyebilir; erkek, kadın ve çocuk takılarını tamamen benzersiz hale getirebilirsiniz. Gümüş, sarı altın ve pembe altın olarak sunduğumuz klasik veya duble Link’lerimiz arasından seçiminizi yapın ve yazılacak kelimeleri siz belirleyin. Sitemize göz atın ve birbirinden farklı erkek takıları arasından tercihinizi yapın.