İadeler

Satın aldığınız üründen herhangi bir nedenle memnun kalmazsanız, siparişinizi aldıktan sonraki 1 iş günü içinde ürünü iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.

İADE VE DEĞİŞİM PROSEDÜRÜ 

KAYITLI KULLANICI

Satın alma işleminizi kayıtlı bir hesap kullanarak yaptıysanız, lütfen talebinizi siparişinizi aldıktan sonraki 1 iş günü içinde doğrudan hesabınızdan gönderin:

  • Hesabınıza giriş yapın ve "Siparişlerim" bölümüne girin,
  • İade etmek/değiştirmek istediğiniz siparişi seçin ve "Siparişi Görüntüle" kısmına tıklayın,
  • Bilgilerin doğru girildiğini kontrol edin ve sağ üst köşedeki "İade Talep Et" butonuna tıklayın.

Görüntülenen İade formunu doldurun. Hangi ürünü/ürünleri iade etmek istediğinizi ve para iadesi mi, değişim mi yoksa gelecekteki alışverişlerde kullanılmak üzere Mağaza Kredisi mi tercih ettiğinizi belirtin.

KAYITLI OLMAYAN KULLANICI

Satın alma işleminizi misafir kullanıcı olarak veya hesabınıza giriş yapmadan gerçekleştirdiyseniz, siparişinizi aldıktan sonraki 1 iş günü içinde İade Formunu doldurup yollayın veya bilal@encetaki.com adresine özel talebinizi e-posta ile gönderin.

Talebinizde lütfen alıcının adı ve soyadını, sipariş onay numarasını ve iade etmek istediğiniz ürünlerin ürün kod(lar)ını belirttiğinizden emin olun

HEM KAYITLI HEM DE KAYITSIZ KULLANICILAR İÇİN

İade talebinizi aldıktan ve onayladıktan sonra Nomination size İade İzin Numarasını içeren bir onay e-postası gönderecektir. İade Talebi Onaylandı e-postasının çıktısı alınmalı ve iade ettiğiniz ürün(ler) ile birlikte gönderilmelidir.

İade İzin Numarasını aldıktan sonra, ürün(ler)inizi Online Mağaza Müşteri Hizmetleri - HEC JEWELRY , XXXşirketadresi adresine iade edin. Çalıntı veya kayıp mal durumunda söz konusu sağlayıcı tarafından para iadesi alma hakkına sahip olmak için bir kurye hizmeti veya taahhütlü posta kullanmanızı şiddetle tavsiye ederiz. İade nakliye ve taşıma masrafları size aittir ve çevrimiçi satın alınan ürünler, İade Yetki Numarası alındıktan sonraki 1 gün içinde gönderilmelidir. Bu 1 gün, posta damgası tarihinden itibaren hesaplanacaktır.

İade edilen ürün(ler)i teslim aldıktan ve üründe herhangi bir kullanım, aşınma veya hasar belirtisi olmadığını onayladıktan sonra, Müşteri Hizmetleri Ekibimiz sizinle iletişime geçecek ve mümkün olan en kısa sürede size geri ödeme ispatı gönderecektir.

ŞARTLAR VE KOŞULLAR

İade edilen ürünler aşağıdaki koşulları karşılamalıdır:

  • Kullanılmamış, yıpranmamış veya yıkanmamış olmalıdır
  • Orijinal ambalajında, orijinal etiketleri takılı olmalı ve garanti belgesi ile tüm orijinal parçaları/aksesuarları içermelidir
  • Ambalajda herhangi bir aşınma, çizik veya başka bir hasar belirtisi olmamalıdır.

Nomination, Müşteri Hizmetleri Ekibimiz tarafından onaylanmamış ve bu nedenle İade Yetki Numarası olmayan hiçbir ürün iadesini kabul etmeyecektir.

Satın alma sırasında isteğinize göre özel olarak üretilen ürünlerin iadesi mümkün değildir.

Nomination, kullanılmış veya hasar görmüş iade ürünler de dahil olmak üzere politikamızda belirtilen hüküm ve koşulları karşılamayan iadeleri kabul etmeyecektir.

İade edilen malın incelenmesi sırasında kullanım veya hasar tespit edilirse, aşağıdakilerden birini yapabilirsiniz:

  • İade edilen ürünün azalan değerine eşit olan indirimli bir geri ödemeyi kabul edebilirsiniz
  • Satın alınan malın size geri gönderilmesini kabul edebilirsiniz

Size iade edilen ürünleri kabul etmeyi reddetmeniz halinde, Nomination ürünleri ve iade edilen ürünlerin eksilen değeri olarak hesaplanan tutarı alıkoyacaktır.

HEC JEWELRY, iade işlemi sırasında çalınan veya hasar gören ürünler için geri ödeme yapmaz.