COMPOSABLE

Nomination ruhunu yansıtan Composable takılar
, markamızın ilk kreasyonu olmalarının yanı sıra takı dünyası için de gerçek bir devrimdir. Composable, o zamana kadar takı yapımında kullanılmayan ama değerli bir metal olan paslanmaz çeliği insanların beğenisine sunarak, herkesin şık takılara ulaşmasına katkıda bulunmuştur. Paslanmaz çelikle doğan bu koleksiyona zamanla altın detaylar eklenmiştir: ilk olarak harf koleksiyonu, ardından da en özel anlarınıza adanmış semboller. Bugün Composable Link koleksiyonu çok sayıda seçenek içeriyor ve böylece her an nasıl hissettiğinizi, dilediğiniz gibi ifade etmenize olanak tanıyor. Composable Koleksiyonu içindeki aksesuarlar gerçek bir iletişim yolu olarak öne çıkıyor. Her bir Link, kişiliğinizi görünümünüzle ifade etmenizi sağlayan ve aynı zamanda sevdiğiniz kişiye özel bir mesaj vermenize olanak tanıyan bir sembol, harf ya da yazı içeriyor. Şimdi siz de kişiselleştirilebilir takılarımızı keşfedin, kendinizi ve sevginizi en iyi yansıtanları seçin.
Devamını oku Az oku
image_mobile image_mobile
LİNKLER

Harfler ve burç sembollerinden anıtlara,kalplere ve bayraklara…

ALIŞVERİŞE BAŞLA
COMPOSABLE GLAM

Yeni Bir Boyut

KENDİ BİLEKLİĞİNİ TASARLA
YENİ GELENLER

Yeni Composable Linklerini Keşfedin

ALIŞVERİŞE BAŞLA
COMPOSABLE EN ÇOK SATANLAR
ALIŞVERİŞE BAŞLA
DOĞUM TAŞI CHARM’LARI

Anlam Dolu, Kişiye Özel Takı

ALIŞVERİŞE BAŞLA
ZAMAN

Kişiselleştirilmiş Saat

ŞİMDİ SATIN AL
#ONEFORMEONEFORYOU

Tam Paylaşmalık Takılar

ALIŞVERİŞE BAŞLA
COMPOSABLE

Bağlanmak ve Paylaşmak İçin Bir Davet

KOLEKSİYONU KEŞFET

#UNOAMEUNOATE

YAŞAMAK PAYLAŞMAKTIR

DAHA FAZLASINI KEŞFET

TESCİLLİ ORiJİNALLİK


Özgünlüğü garanti etmek için Nomination® ile tescil edildi.

YAZILABİLİR COMPOSABLE TAKILAR

Composable Link’ler ve Charm’ların geniş kataloğunda yer alan değerli sembol ve harflere ek olarak, en kişisel mesajlarınıza adanmış olanları da bulabilirsiniz. Composable Classic Koleksiyonu, gerçekten eşsiz bir takı için aşkınızı, yıldönümünüzün tarihini veya hayat felsefenizi ilan edebileceğiniz, “yazılabilir” Linkler içerir. Özel yazılar ile kişiselleştirilebilir Linkler, her durumda mükemmel hissi vermek için çok değerli metal formlarında sunulur: som gümüş, sarı altın ve pembe altın. Kazınabilir Charm'lara adanmış iki seri bulunmaktadır: Klasik Linkler ve önemli kelimeleriniz için daha da fazla alan sunan duble Linkler.

ÇOCUKLAR İÇİN COMPOSABLE TAKILAR

Composable bileklikler erkekler ve kadınlar için olduğu kadar çocuklar için de mükemmel bir aksesuardır. Ürünlerimizin pek çok farklı ebadı vardır ve en küçük bileklere bile yakışacak şekilde uyarlanabilir. Çocuk bilekliklerini kişiselleştirmek için mevcut olan Composable Link’lerin ve Charm’ların içinde, tam onlara göre çok sayıda şirin sembol bulacaksınız.Çocuklara adanmış sevimli hayvan detaylarının yanı sıra en sevdikleri sporların sembollerini de göreceksiniz. Özel bir gün için, isimlerinin altın harflerle yazıldığı kişiselleştirilmiş bir bileklik oluşturun: hayatlarındaki önemli bir anı kutlamak için harika bir hediye.

HER ÖZEL AN İÇİN COMPOSABLE TAKILAR

Composable, değerli takıları her bütçeye uygun hale getiren sayısız seçenek sunar. Sevdiğiniz bir kişiyi çok özel bir hediye ile şaşırtmak şimdi hiç olmadığ kadar kolay: sadece 500 TL’den başlayan fiyatlarla kişiselleştirilebilir Link’ler ve harm’lar. Üstelik bir hikây nlatmak için tek bir Charm yeter: her durumda "Seni seviyorum" diyen bir hediye. Sadece Charm'lar değil, hazır bileklikler de türünün tek örneği mükemmel bir hediyedir; kadın ve erkek için 500 ila 2500 TL arasında değişen fiyatlarla çok çeşitli bileklikler.